Wallbox Copper SB | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Wallbox Copper SB

Výkonná a neskutečně kompaktní chytrá dobíjecí stanice s elegantním černým povrchem z lesklého plastu je skvělým řešením pro všechny řidiče osobních elektromobilů i komerční parkoviště. V kombinaci s aplikací myWallbox nabízí celou řadu praktických funkcí včetně správy více uživatelských profilů.

  • Zásuvka T2 bez integrovaného kabelu
  • Přední deska se zrcadlovým efektem
  • Integrovaná čtečka RFID karet
  • Bezplatná software pro vzdálenou správu myWallbox
  • Připojení přes Bluetooth i Wi-Fi
  • Nabíjení z přetoků FVE - funkce Eco-Smart
  • Dynamické vyvažování zátěže - funkce Power Boost
  • Možnost využití dotace s elektroměrem Wallbox Power Boost
DotaceDotace
Využití přetoků fotovoltaické elektrárnyVyužití přetoků FVE
BluetoothBluetooth
DotaceVýkon

  • 5 112 Kč

Wallbox Copper SB

  • 1 Kč

23 898 Kč

19 750 Kč bez DPH

Zboží je skladem

Doplňte své parkovací místo o univerzální stanici s prémiovým designem

Španělská společnost Wallbox Chargers S.L.U. je předním evropským dodavatelem AC nabíjecích stanic a je jednou z nejvíce používaných značek nabíjecích stanic pro domácí i firemní využití.

Copper SB představuje stanici se zásuvkou, která umožňuje nabíjení jakéhokoli současného i budoucího elektromobilu na trhu. Prémiový design přední desky se zrcadlovým efektem vynikne nejen doma, ale take při instalaci na veřejném místě.

Wallbox nabízí unikátní funkce Eco-Smart umožňující spolupráci s fotovoltaikou či dynamické vyvažování zátěže – tzv. load balancing. K aktivaci funkcí je třeba zakoupit zařízení Wallbox Power Boost. Více informací o pokročilých technologiích dobíjecích stanich Wallbox se dozvíte v popisku níže.

Stanice je vhodná pro vnitřní i vnější instalace, na zeď i sloupek. Dodává se v provedení se zásuvkou. Ke stanici je možné přikoupit 
nabíjecí kabel.

Přehledné srovnání modelů stanic Wallbox

Portál myWallbox

Platforma Cloud (myWallbox) umožňuje konfiguraci, sledování a vzdálenou správu nabíječky prostřednictvím mobilních aplikací nebo webového portálu. Je vhodný jak pro soukromé, tak podnikatelské použití. Přístupem z libovolného zařízení získáte informace o spotřebě, době nabíjení, nákladech na energii nebo aktivních a odeslaných relacích nabíječky. Snadno si stáhnete všechny informace o spotřebě energie, nákladech, nahraných relacích, historických datech a mnohem více, kdykoli budete potřebovat. Nabíjecí proud nastavíte podle potřeby nebo uzamknete a odemknete nabíječku, aby nedošlo k nesprávnému používání. Vše jediným klepnutím. 

? Inteligentní software myWallbox - Autonabijeni.cz

Aplikace Wallbox

Spravujte všechna nastavení zařízení z mobilního telefonu nebo tabletu pomocí aplikace WallBox. Funguje jako spojení mezi nabíječkou a portálem myWallbox přes Bluetooth. Díky tomu budete mít přístup ke své spotřebě, možnost si naplánovat nabíjecí cyklus na dobu, kdy je cena energie nižší. Také pomocí aplikace podle potřeby uzamknete a odemknete nabíječku, tak aby nedošlo k nesprávnému používání. Vše jediným klepnutím.

Discover myWallbox | Wallbox App

Eco-Smart
Využijte solárních režimů s Eco-Smart

Eco-Smart je zabudovaná funkce, která umožňuje nabíjecím stanicím spolupracovat se zdroji zelené energie - a to hlavně s fotovoltaikou. Využití přetoků energie je podmíněno instalací chytrého elektroměru.

Vyberte si ze dvou režimů. Plně využívejte energii ze solárních panelů či doplňte potřebný proud ze sítě. Ušetříte tak nejen životní prostředí, ale také celkové náklady za nabíjení Vašeho vozu.

*Vyžadována instalace chytrého elektroměru

Power Boost
S funkcí Power Boost se nemusíte bát výpadků

Funkce dynamického vyvažování zátěže ve spolupráci s chytrým elekroměrem v reálném čase sleduje spotřebu energie ve Vaší domácnosti a automaticky upravuje nabíjecí výkon dle dostupné kapacity. Nemusíte se tak bát přetížení jističů a následných výpadků proudu.

*Vyžadována instalace chytrého elektroměru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dynamic Power Sharing
S funkcí Power Sharing nabijete rovnoměrně více vozů

Promyšlená architektura stanic Wallbox umožňuje propojení do rozsáhlých sítí. Fukce Power Sharing se postará o to, aby dostupná energie byla rovnoměrně rozložena mezi jednotlivé nabíjecí stanice. Na poslední chvíli tak nebudete muset jedno či více aut nabíjet alternativními způsoby.

*Vyžadována instalace chytrého elektroměru

Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Wallboxy s dotací (pro domácnost): Ano
S využitím přebytků z FVE: Ano
Maximální výkon 11 kW: Ne
Maximální výkon 7,4 kW: Ne
Přenosné nabíjecí stanice: Ne
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Zásuvka Typ 2 "Mennekes"
Vstupní napětí: 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: RFID
Konektivita: Wi-fi, Bluetooth
Čtečka RFID karet: Ano
Elektroměr: Ne
Způsob instalace: Montáž na zeď
Komunikační protokol: OCPP
Stupeň ochrany: IP54
Barva: Černá
Rozměry: 260 x 192 x 113 mm
Váha: 2 kg
Se stojanem, sloupové: Ano
Montáž na stěnu: Ano
Automatické řízení (vyvažování) výkonu: Ano
DC rychlonabíjecí stanice: Ne
Čtečka RFID karet: Ano
Možnost platební brány: Ano