Dotační podpora pořízení dobíjecí stanice | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Dotační poradenství

Plánujete pořízení dobíjecí stanice a zajímají Vás možnosti financování prostřednictvím dotačních programů? Neváhejte se na nás obrátit!

Pravidelně pro Vás kontrolujeme aktuální i plánované výzvy a pečlivě analyzujeme jejich podmínky. Náš tým včetně dotačního specialisty pomohl desítkám klientům s vyřízením žádostí či přípravou potřebné dokumentace. Díky získaným zkušenostem Vám poskytneme komplexní řešení bez starostí.

Úvodní konzultace a výběr stanice

Na začátku naší společné cesty nám sdělíte Vaše představy a požadavky na využití nabíjecí stanice. Na základě získaných informací budeme schopni určit, zda-li existuje vhodná dotační podpora pro daný účel stanice. Pomůžeme s výběrem vhodného modelu nabíječky a v rámci komplexních služeb zajistíme kontrolu technikem a samozřejmě i samotnou instalaci.

Zpracování projektové dokumentace

Po dokončení realizace certifikovaným technikem se do práce pustí naši techničtí specialisté, kteří v závislosti na konkrétním dotačním programu připraví potřebnou projektovou dokumentaci. Mezi běžné součásti dokumentace patří například odborný posudek, revizní zpráva či dotační výzvou specifikované přílohy. Pokud nám to situace umožňuje, podáme a vyřídíme dotační žádost za vás

Nabíjecí stanice vhodné* pro získání dotace jsou označeny symbolem

*Nároky na parametry stanic se mohou u jednotlivých dotačních programů lišit.


Dotace Nová zelená úsporám

Jako špičkový dodavatel nabíjecích stanic a řídicí softwarové infrastruktury jsme registrovaným dodavatelem řešení v rámci Nové zelené úsporám. Pro naše klienty zpracováváme potřebnou dokumentaci pro kombinační žádosti dle aktuálně platných podmínek, čímž zásadně zjednodušujeme celý proces využití veřejné podpory pro nákup wallboxu.