Adopt.Energy | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Software pro správu dobíjecích stanic

Adopt.Energy je cloudový řídící systém pro majitele a provozovatele dobíjecích stanic. Integrované funkce umožňují v reálném čase sledovat údaje o nabíjecích relacích, exportovat statistiky za požadované období či spravovat oprávněné uživatele s využitím autorizačních karet. Software najde využití nejen v rodinných domech či bytových družstvech, ale také ve firmách s vozovým parkem, hotelech či městských organizacích. Do systému je možné připojit dobíjecí stanice s podporou komunikace prostřednictvím protokolu OCPP.

Vyberte si nabíjecí stanici

  • Komplexní řešenís jednoduchým a intiutivním ovládáním
  • Snadná integracedobíjecích stanic na pár kliknutí
  • Dostupnost kdekolivdíky připojení skrze internetový prohlížeč

Proč zvolit právě Adopt.Energy?

Přehledy v reálném čase

Využijte dohledu nad dobíjecí infrastrukturou a sledujte vytíženost nabíjecích bodů, aktuální výkon či náklady za energie – a to vše v reálném čase.

Správa uživatelů a skupin

Rozdělte uživatele do skupin s využitím autorizačních karet a přidělte jim požadovaná oprávnění k nabíjení – ať už se jedná o nájemníky či zaměstnance.

Rozúčtování spotřeby energie

Sledujte statistiky a vytvářejte reporty potřebné pro rozúčtování nákladů za spotřebu elektrické energie – například na recepci hotelu či v bytovém domě.Ideální nástroj pro firmy

Služby vzdáleného dohledu a monitoringu jsou klíčové pro efektivní správu firemních flotil elektrických vozů. Umožňují sledovat spotřebu a náklady jednotlivých zaměstnanců či vozů, případně poboček či podniku jako celku. Dostupné údaje lze použít k vytváření reportů za libovolně zvolené období a následnému zpracování podkladů pro fakturaci.

Firmám poskytujeme řešení nejlépe odpovídají jejich potřebám. Našim cílem je maximálně usnadnit přechod na elektromobilitu a zjednodušit provoz dobíjecích sítí. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se poskytovat služby, které zajistí spokojenost nejen Vás, ale i vašich zákazníků.

Chcete se dozvědět více?
Dejte nám vědět.

Zavolejte nám

QR kód s kontaktními údaji

zanechte kontakt a my se Vám hned následující pracovní den ozveme.