Půjčovna nabíjecích stanic | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Půjčovna nabíjecích stanic

Jedinečná nabídka pro organizátory akcí, vystavovatele, města, firmy i fyzické osoby..

Nabízíme Vám možnost zapůjčení dobíjecích stanic renomovaných výrobců, a to od klasických wallboxů až po mobilní rychlonabíjecí stanice. Můžete si tak vyzkoušet provoz nabíječek ve vám dostupných podmínkách, a to vše za naší profesionální technické podpory.DC nabíjecí stanice

Poskytněte klientům moderní zázemí s mobilní rychlonabíjecí stanicí Kempower. Stanice je vhodná pro eventy, předváděcí akce, veletrhy či při výpadku současné nabíjecí infrastruktury. Nabídněte vašim návštěvníkům vyšší komfort, zlepšete technické zázemí akce a zvyšte atraktivitu s využitím profesionálních a ekologických technologií. Jako autorizovaný distributor jsme vám schopni poskytnout unikátní a individuální řešení pro libovolný segment a zároveň dodat širokou škálu produktů.

Nabíjecí stanici dodáváme v konfiguraci s dvěma integrovanými nabíjecími kabely CCS2 vč. konektoru pro zapojení samotné nabíječky do průmyslové zásuvky. Nabíjecí výkon (až 40 kW DC) je ovlivněn kapacitou přípojky (zásuvka 3x16A=11 kW, 3x32A=22 kW, doporučená 3x63A=40 kW).AC nabíjecí stanice

Vyzkoušejte si chytré dobíjecí stanice značky Wallbox, Teltonika či OlifeEnergy. Stanice jsou vhodné pro provoz v domácích i firemních podmínkách včetně umístění ve venkovních prostorech. Otestujete si mobilní aplikace či software pro správu nabíjecích relací a uživatelů a získáte tak jasnou představu o požadovaných funkcích. Jako autorizovaný instalační partner vám následně můžeme pomoci s realizací kompletní dobíjecí infrastruktury.

Nabíjecí stanice zapůjčujeme se sloupkem a podstavcem vč. konektoru pro zapojení do běžné či průmyslové zásuvky. Nabíjecí výkon (až 22 kW AC) je ovlivněn kapacitou přípojky (zásuvka 1x16A=3,7 kW, doporučená 3x16A=11 kW, 3x32A=22 kW).

Pro získání individuální nabídky včetně cenových podmínek využijte kontaktní formulář níže.
Máte zájem o zapůjčení stanice?
Dejte nám vědět.

Zavolejte nám

QR kód s kontaktními údaji

zanechte kontakt a my se Vám hned následující pracovní den ozveme.