Konzultace nabíjecích stanic | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Předprodejní expertní konzultace

Víme, že vybrat správné technické zařízení může být oříšek. Proto vám rádi pomůžeme.


Techničtí experti, kteří hovoří lidskou řečí

Zavolejte nám či napište a spojte se se zkušeným expertem v oblasti nabíjení automobilů, který disponuje certifikacemi předních výrobců dobíjecích stanic. Nemusíte se ničeho obávat – přestože je to odborník na slovo vzatý, hovoří srozumitelně. Jeho úkolem je pomoci vám najít takovou dobíjecí stanici, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Co budeme zjišťovat

Nejdříve se podíváme, jaké parametry nabíjecí stanice jsou vhodné konkrétně pro vaše auto a zamýšlený způsob používání. Vysvětlíme vám, na co si při výběru stanice dávat pozor a jaké jsou klíčové vlastnosti, které byste měli v nabídce hledat. Zeptáme se na parametry vaší elektrické přípojky, síly jističů a průřezy přívodních kabelů – z toho lze dobře odvodit, jaký výkon vaše elektroinstalace bez problémů snese. Na základě toho vám doporučíme vhodné produkty z naší nabídky.

Ještě něco navíc a dotace k tomu

Díky naší expertíze zajistíme, že zvolená dobíječka bude stoprocentně kompatibilní s vaším elektromobilem či hybridem. Kdyby bylo cokoliv nejasné, sami zjistíme potřebné informace přímo u výrobce vašeho vozu.. A samozřejmě vám poradíme ohledně možností dotační podpory a poskytneme informace o následném průběhu instalace nabíječky.

Kontaktujte nás a sjednejte si váš telefonát s expertem na dobíjení automobilů.

 

Kontaktujte nás