602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Teltocharge 22 kW, zásuvka T2

Vzhledově povedená a kvalitně provedená nabíjecí stanice je vybavena všemi důležitými funkcemi...

  • Nabíjecí výkon až 22 kW
  • Připojení přes Bluetooth a Wi-Fi
  • Kompatibilní se všemi značkami elektromobilů
  • Spolupráce s RFID (NFC) kartami
  • Přehledná mobilní aplikace
  • Funkce vyvažování zátěže vůči objektu
  • Funkce nabíjení z přebytků FVE
TrojfázeTrojfáze
Připojení k internetu (zahrnuje LAN i wifi)Připojení k internetu
BluetoothBluetooth
DotaceDotace

Příslušenství

  • 5 010 Kč

Služby

  • 1 900 Kč

20 992 Kč

17 349 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Zboží je skladem

Model Teltocharge představuje jednu z nejuniverzálnějších chytrých stanic ve své třídě. Za stylovým a odolným tělem se skrývají všechny potřebné funkce pro domácí i firemní využití. Díky nabíjecímu výkonu až 22 kW lze elektromobil plně nabít až 10x rychleji než z obyčejné zásuvky a celý proces můžete pohodlně sledovat z mobilní aplikace na svém telefonu. Pokud vlastníte fotovoltaickou elektrárnu, stanice umožňuje využít jejich přebytků, nabíjení Vás tak nestojí ani korunu. Nabízí se ve variantách s integrovaným kabelem či se zásuvkou typu 2.

Aplikace Teltonika Energy

Bezplatná mobilní aplikace umožňuje vzdálenou správu veškerých nastavení stanice. Po prvotním připojení skrze Bluetooth získáte přístup ke kompletním přehledům, informacím o spotřebě energie či nákladech za nabíjení. Mimo jiné lze v aplikaci nastavit plány nabíjení, sledovat jeho aktuální stav a výkonové parametry nebo ho kdykoli pozastavit pouhým jedním dotykem. V rámci aplikace je taktéž možné softwarově zařízení zamknout a znemožnit přístup komukoliv dalšímu.

   

Šetřete náklady s fotovoltaikou

Elektromobily jsou ekologickým řešením hlavně díky využití energií z obnovitelných zdrojů. Fotovoltaické funkce nabíjecí stanice umožňují využít přebytečné sluneční energie a uložit jí přímo do baterie vozu. Šetříte tak nejenom životní prostředí, ale i náklady na provoz Vašeho vozu.

Navržena pro všechny vozy, uživatele i prostory

Vzhledem ke kompatibilitě se všemi elektromobily a hybridními vozy lze dobíjecí stanici využít nejen pro domácí nabíjení, ale taktéž pro firemní instalace. Využitím RFID karet či zařízení s funkcí NFC (např. chytré mobilní telefony, hodinky či NFC čipy) lze autorizovat nabíjení, rozlišit jednotlivé uživatele a pomocí statistik získat přehled o tom, kdo z členů domácnosti či zaměstnanců nabíjení využíval, po jak dlouhou dobu a za jakých nákladů. Výrobce dbá na kvalitu konstrukce, která zajišťuje nejenom odolnost v náročných podmínkách, ale i ochranu proti vodě, prachu či nárazu. Stanici tedy bezpečně nainstalujete jak do garáže rodinného domu, tak na firemní parkoviště. Zvolit si můžete mezi variantami se zásuvkou či integrovaným kabelem.

Stanice disponuje funkcí dynamického vyvažování zátěže. Pro využití funkce je nutno stanici zkombinovat s chytrým elektroměrem, který přesně vyhodnotí, kolik energie je k dispozici, a průběžně vede optimální množství energie do stanice, aniž by byla překročena maximální kapacita elektrické přípojky. Výkon stanice lze zároveň upravit dle parametrů elektroinstalace v místě instalace.

Stanice je kompatibilní s každým bateriovým elektromobilem a plug-in hybridem prodávaným na evropském trhu (např. Škoda, BMW, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, KIA, Tesla a další)

 

S využitím přebytků z FVE: Ano
Automatické řízení (vyvažování) výkonu: Ano
Max. výkon wallboxu 22 kW: Ano
Výrobce: Teltonika
Wallboxy s dotací (pro domácnost): Ano
Typ konektoru: Zásuvka Typ 2 "Mennekes"
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Konektivita: Wi-fi, Bluetooth
Čtečka RFID karet: Ano
Barva: Šedá

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.