602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Profesionální instalace nabíjecí stanice

Zbavte se starostí s řešením technických záležitostí a přenechte instalaci a revizi skutečným expertům. Naši technici zapojí a zprovozní nabíjecí stanici přímo ve vaší nemovitosti.

 

Práce certifikovaného servisního technika

Na instalační zásahy vysíláme své zkušené servisní techniky s certifikací pro daný typ nabíjecí stanice. To je velmi důležité, protože dobíječka elektromobilu není mixér ani vysavač, ale chytré elektronické zařízení vyžadující zkušenost a profesionalitu. Servisní technik provádí fyzickou instalaci nabíjecí stanice a díky odborné způsobilosti v elektrotechnice je oprávněn provést také její zapojení do veřejné elektrické sítě. U stanic s load balancingem zajistí montáž snímače proudu a propojí jej s hlavním modulem nabíjecí stanice.

Instalace stanice

Vše hotovo, včetně nastavení a zprovoznění

Pochopitelně chceme, aby po našem odjezdu bylo vše funkční a připravené dobíjet. Proto velmi doporučujeme, aby na místě proběhla také naše Odborná předinstalační prohlídka a neobjevili jsme nějaké komplikace v přívodech elektřiny. Pokud je vše v pořádku a stanice na svém místě, projde servisní technik podle dokumentace daného modelu dobíječky kompletní instalační proceduru a nastavení. Předvede vám její použití a poskytne poradenství k ovládání. U modelů s kontrolním panelem v mobilu pomůže s instalací aplikace do vašeho zařízení a samozřejmě zajistí i potřebná nastavení u modelů s připojením do internetu.

Díky tomu, že jsou naše servisní střediska rozmístěna po celé ČR, provádíme instalace nabíjecích stanic na celém území České republiky.

Kontaktujte nás a domluvte se na konkrétní realizaci přímo ve své nemovitosti.

 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.