602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

EVECUBE B - 22 kW

Nabíjecí stanice s výkonem až 22 kW na kterou je možné čerpat dotaci z programu Nová Zelená Úsporám. Stanice je vhodná do soukromých i veřejných prostor.

  • Nabíjecí výkon 3,7 až 22 kW
  • Dynamické řízení zátěže prostřednictvím bezdrátového měřícího modulu
  • Extrémně pevná ocelová konstrukce
  • Provedení se zásuvkou nebo integrovaným kabelem
TrojfázeTrojfáze
DotaceDotace
DotaceVýkon
Zásuvka typu 2 (Mennekes)
Zásuvka typu 2 (Mennekes)
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů) - přímý + 3 564 Kč
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů) - spirálový + 3 266 Kč
Pevný typ kabelu T2 (8 metrů) - spirálový + 4 454 Kč

Výbava

  • 7 254 Kč
  • 8 483 Kč

Služby

  • 1 900 Kč

21 638 Kč

17 883 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Skladem u dodavatele

Rychlé nabíjení díky výkonu až 22kW

V závislosti na kapacitě hlavního jištění u vás doma nebo ve firmě a zárověň v závislosti na výkonu palubní nabíječky vašeho vozidla, můžete nabíjet výkonem až 22 kW. Výkon je škálovatelný, takže pokud kapacita vašeho jištění není dostatečná, je možné omezit maximální nabíjecí výkon na hodnotu, kterou vaše jištiče dovolí. 

Power steering

K samotné nabíječce je možné nainstalovat bezdrátový "Power Steering modul", který dokáže sladit potřeby objektu a elektrického auta, tak aby nedocházelo k vybavování jističe. Modul hlídá celkovou spotřebu elektřiny v daném objektu a pokud hrozí překročení maximální kapacity hlavního jištění modul to pozná a dočasně sníží výkon nabíjecí stanice tak, aby  celková kapacita nebyla překonána a nedošlo k vybavení jističe. K omezení nabíjecího proudu dochází okamžitě. Při dokončení práce jiného spotřebiče se opětné navýšení výkonu nabíjecí stanice vrací do 5 vteřin. 

Bezpečnost a ochranné prvky

Chytrá nabíjecí stanice je vybavena ochrannými prvky, přičemž nejdůležitějšími z nich jsou zabudovaný proudový chránič Typu B a zařízení pro reziduální proud RCD (FI) A-EV s detekcí stejnosměrného proudu 6mA. Nabíjecí stanice monitoruje důležité informace o stavu nabíjení jako je celkový čas, výkon, teplota a napětí a v případě překročení maximálních bezpečných hodnot nabíjení přeruší. 

V případě umístění na veřejném místě je nabíjecí  stanice vybavena zámkem zásuvky, který zabrání odcizení kabelu. Díky extrémně pevné ocelové konstrukci je nabíjecí stanice navíc chráněna proti mechanickému poškození a znečištění.

Vývoj a výroba v České republice

Nabíjecí stanice EVECUBE jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny v České republice. Počínaje vnější nerezovou schránkou, přes vnitřní elektroniku, software až po montáž, na všech jednotlivých krocích se podílejí české firmy, které postavily své podnikání na kvalitních produktech. 

 

Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Výrobce: EVEXPERT
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Dle Vaši volby v objednávce
Vstupní napětí: 230 - 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Čtečka RFID karet: Ne
Způsob instalace: Montáž na zeď nebo sloupek
Stupeň ochrany: IP 54, IK10
Barva: Nerez
Rozměry: 220x200X120 mm

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.