602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

EVECUBE 2S - 2x22 kW

Chytrá stanice pro nabíjení dvou vozidel současně s výkonem až 22 kW. Díky konstrukci z nerezové oceli, velmi odolná proti mechanickému poškození, a tedy velmi vhodná do venkovních soukromých, poloveřejných či firemních prostor. Snadné dálkové ovládání, monitoring a správa prostřednictvím webové aplikace.

  • Nabíjecí výkon 3,7 až 22 kW
  • Inteligentní WebServer - aplikace pro vzdálenou správu a přehledy
  • Integrovaná čtečka RFID karet
  • Dynamické řízení zátěže prostřednictvím bezdrátového měřícího modulu
  • Plná integrace s LOXONE
  • Extrémně pevná ocelová konstrukce
  • Měření spotřeby elektřiny (nefakturační)
TrojfázeTrojfáze
Připojení k internetu (zahrnuje LAN i wifi)Připojení k internetu
DotaceDotace
DotaceVýkon
Zásuvka typu 2 (Mennekes)
Zásuvka typu 2 (Mennekes)
2x Pevný typ kabelu T2 (5 metrů) - přímý + 7 127 Kč
2x Pevný typ kabelu T2 (5 metrů) - spirálový + 6 532 Kč
2x Pevný typ kabelu T2 (8 metrů) - spirálový + 8 908 Kč

Výbava

  • 7 254 Kč
  • 8 483 Kč

Služby

  • 1 900 Kč

63 618 Kč

52 577 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Na dotaz

Rychlé nabíjení díky výkonu až 22kW

V závislosti na kapacitě hlavního jištění u vás doma nebo ve firmě a zárověň v závislosti na výkonu palubní nabíječky vašeho vozidla, můžete nabíjet výkonem až 22 kW z každého portu. Výkon je škálovatelný, takže pokud kapacita vašeho jištění není dostatečná, je možné omezit maximální nabíjecí výkon na hodnotu, kterou vaše jištiče dovolí.

Power steering

K samotné nabíječce je možné nainstalovat "Power Steering modul", který dokáže sladit potřeby objektu a elektrického auta, tak aby nedocházelo k vybavování jističe. Modul hlídá celkovou spotřebu elektřiny v daném objektu a pokud hrozí překročení maximální kapacity hlavního jištění, modul to pozná a dočasně sníží výkon nabíjecí stanice tak, aby  celková kapacita nebyla překonána a nedošlo k vybavení jističe. K omezení nabíjecího proudu dochází okamžitě. Při dokončení práce jiného spotřebiče se opětné navýšení výkonu nabíjecí stanice vrací do 5 vteřin.

Aplikace pro vzdálenou správu a přehledy

Chytré nabíjecí stanice EVECUBE S a C jsou vybaveny Webserverem, webovou aplikací, která umožňuje vzdáleně autorizovat nabíjení, nastavovat parametry nabíjecí stanice. Můžete si nastavovat čas, výkon, denní dobu nabíjení dle zákaznických tarifů. Pomocí Webserveru je možné spravovat uživatelské účty a mít o nabíjení přehledy, které je možné si stáhnout ve formátu CSV. Ovládání je jednoduché a intuitivní.

Bezpečnost a ochranné prvky

Chytrá nabíjecí stanice je vybavena ochrannými prvky, přičemž nejdůležitějšími z nich jsou zabudovaný proudový chránič Typu B a zařízení pro reziduální proud RCD (FI) A-EV s detekcí stejnosměrného proudu 6mA.

V případě umístění na veřejném místě je nabíjecí  stanice vybavena zámkem zásuvky, který zabrání odcizení kabelu. Díky extrémně pevné ocelové konstrukci je nabíjecí stanice navíc chráněna proti mechanickému poškození a znečištění.

Vývoj a výroba v České republice

Nabíjecí stanice EVECUBE jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny v České republice. Počínaje vnější nerezovou schránkou, přes vnitřní elektroniku, software až po montáž, na všech jednotlivých krocích se podílejí české firmy, které postavily své podnikání na kvalitních produktech. 

 

Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Výrobce: EVEXPERT
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Dle Vaši volby v objednávce
Vstupní napětí: 230 - 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Volitelně RFID nebo bez autorizace
Konektivita: UTP Lan kabel
Čtečka RFID karet: Ano
Způsob instalace: Montáž na zeď
Komunikační protokol: Bez komunikačního protokolu
Stupeň ochrany: IP54
Barva: Nerez
Rozměry: 340 x 300 x 150 mm

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.