602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

ICU-EZ správa na 3 roky přes GPRS (SIM)

Online systém pro správu ICU EZ nabízí plnou kontrolu nad nabíjecími stanicemi Alfen prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu.

  • Připojení do ICU EZ pomocí SIM karty (SIM karta je vždy součásti balení se stanici)
  • Roční poplatek za připojení
  • Úplný přehled o činnosti nabíjení
  • Správa přístupu k nabíjecím bodům a konfigurace provozních hodin
  • Vzdálená podpora
  • Okamžitý přehled všech nabíjecích stanic

6 382 Kč

5 274 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Na dotaz

Chytrá služba ICU EZ

Nabíjecí stanice od společnosti Alfen byly navrženy tak, aby dokázaly komunikovat s různými systémy back office. S back office může Alfen sledovat spotřebu energie, dostupnost a stav nabíjecí infrastruktury. Proto nabíjení Alfen vyvinulo vlastní back office „ICU EZ“.

Pro který produkt je služba ICU EZ vhodná?

Služba ICU EZ je vhodná pro všechny typy dobíjecích stanic Alfen, které jsou vybavené konektivitou. V nabídce "Konektivita" dobíjecích stanic Alfen máte na výběr z několika variant. Doporučenou variantou je možnost sledovat dobíjecí stanice Alfen přes SIM kartu (GPRS), ušetříte nemále prostředky za nákup vybavení a platbu za internet.

ICU EZ pro koncové uživatelé 

Online systém pro správu ICU EZ nabízí plnou kontrolu nad vaší nabíjecí stanici Alfen prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu odkudkoliv a kdykoliv. Nutnou podmínkou je konektivita dobíjecí stanice.

Více funkcí pro správce, firemní a komerční uživatele

Back office ICU EZ nabízí mnoho funkcí zejméne pro správce dobíjecích stanic Alfen. Například lze nastavit otevírací dobu pro nabíjení stanice, takže jsou přístupné pouze během pracovní doby, kdykoliv je možné spravovat dobíjecí transakce všech stanic a povolit export dat, díky vzdáleně správě je možné včas identifikovat a vyřešit vzniklé incidenty a také ICU EZ nabízí možnost on-line podpory. Služba ICU EZ bude vaším zdatným pomocníkem při správě a řízení dobíjecích stanic Alfen.

Odkaz na registraci služby ICU EZ

Registration ICU EZ managementsystem | Alfen

Soubory ke stažení
TypNázev
NávodyLeaflet-ICU-Connect.pdf

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.