602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Nabíjejte zcela mobilně se službou NIMBEE

Už žádné hledání nabíječek, když zrovna musíte na pracovní jednání někam do města. Využívejte NIMBEE a nechte si svůj elektromobil nabít tam, kde právě parkujete.

Na území Prahy je nyní v pilotním provozu dostupná revoluční služba NIMBEE (www.nimbee.me), kterou provozuje stejná inovativní skupina lidí oddaných elektromobilitě, jako náš e-shop chytre-nabijeni.cz. Všem provozovatelům elektromobilů nabízí unikátní možnost nechat si svůj elektromobil dobít kdekoliv na ulici, aniž by musela být nedaleko dobíjecí stanice. Jak je to možné? Díky tomu, že NIMBEE přijede za vámi!

V rámci služby je přímo k vašemu vozu zaparkovanému na běžném parkovacím stání přivezena vysokokapacitní baterie s výkonným DC dobíjecím modulem a vyspělým softwarem, která se po daný čas chová zcela stejně, jako klasická rychlodobíjecí stanice. Můžete tak konektorem CCS 2 či ChaDeMo načerpat za hodinu dobíjení energii až na 300 kilometrů provozu, aniž byste byli odkázáni na předem určená místa s dobíjecími stanicemi.

NIMBEE se skvěle hodí do mixu dobíjecích technologií, mezi něž patří pomalejší domácí AC dobíječky, rychlé DC dobíječky na veřejných místech a hlavních tazích silnic, a právě tyto mobilní dobíjecí stanice. Pilotní provoz právě začíná v Praze, ale služba plánuje vstoupit také do dalších evropských měst a podpořit rozvoj každodenního využívání čisté mobility.

 

Stanice pro soukromé využití        Nabíjecí stanice pro firmy a instituce