602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Dotační podpora pořízení dobíjecí stanice

Získejte s naší pomocí podporu až 60% na nákup a instalaci dobíjecí stanice prostřednictvím dotačního programu Nová zelená úsporám. Nebojte se, všechno papírování vyřídíme za vás.

 

Stanice připravené pro získání dotace

V naší nabídce najdete celou řadu modelů splňujících požadavky na čerpání dotace, u nichž garantujeme splnění parametrů pro její získání. Tato zařízení jsou označena příslušným symbolem, případně je s vámi vybere náš prodejní expert. Samozřejmě též pečlivě sledujeme stávající a plánované dotační tituly a zákazníky o nich informujeme , abychom byli společně schopni využívat všechny nástroje veřejné podpory.


Systém čerpání dotace:

  1. Pořízení a instalace nabíjecí stanice vhodné pro získání dotace
  2. Kompletace potřebných dokumentů
  3. Vyplnění a podání žádosti
  4. Zpětná výplata dotační podpory

 

Zpracování a vyřízení žádosti

Jako špičkový dodavatel nabíjecích stanic a řídicí softwarové infrastruktury jsme registrovaným dodavatelem řešení v rámci Nové zelená úsporám, což našim zákazníkům umožňuje čerpat dotace na nákup wallboxů. Jménem klienta zpracováváme a podáváme žádosti o dotace na námi prodané a instalované nabíjecí stanice, čímž zásadně zjednodušujeme celý proces využití veřejné podpory nákupu wallboxu. A díky detailnímu přehledu o dotačních titulech také poskytujeme dotační poradenství v oblasti nabíjecích stanic pro elektromobily.

 

 

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.