602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Wallbox Commander 2 (3f)

SLEVA 3 000 Kč při objednávce s instalací. Akce platí do 15.6.2023 nebo do vyčerpání zásob. Vítěz testu ADAC 2022. Robustní, bezpečná a vysoce spolehlivá dobíjecí stanice s řadou praktických funkcí a možností správy přes mobilní aplikaci je speciálně navržená do poloveřejných prostor a na firemní parkovací stání.

  • Nabíjecí výkon až 22 kW
  • Funkce nabíjení z FVE
  • Velký 7" dotykový displej
  • Funkce pro vyvažování zátěže
  • Integrovaný kabel
  • Vhodné pro firmy i domácnosti
  • Volitelná funkce autorizace uživatele prostřednictvím RFID nebo PIN
TrojfázeTrojfáze
Připojení k internetu (zahrnuje LAN i wifi)Připojení k internetu
BluetoothBluetooth
DotaceDotace
DotaceVýkon
Barva BÍLÁ
Barva BÍLÁ
Barva ČERNÁ
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (7 metrů) + 2 928 Kč

Příslušenství

  • 5 010 Kč

Služby

  • 1 900 Kč

28 989 Kč

23 958 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Zboží je skladem

SLEVA 3 000 Kč při objednávce s instalací - zaplatíte jen 25 989 Kč s DPH. Akce platí do 15.6.2023 nebo do vyčerpání zásob. 

 

WallBox Commander 2 se stal vítězem testu nabíjecích stanic ADAC v roce 2022.

WallBox Commander 2 umožňuje získat maximální přehled a kontrolu nabíjení a z jednoho místa může spravovat více uživatelů přes aplikaci MyWallbox. Komunikace probíhá přes WiFi, Ethernet nebo Bluetooth. Každý uživatel může individuálně řídit a nastavit nabíjení na 7palcové obrazovce prostřednictvím personalizovaného a bezpečného uživatelského rozhraní.

Funkce Power Boost 

Volitelná funkce Power Boost automaticky upravuje výkon a poskytuje vám nejlepší možný nabíjecí účinek. Spotřeba energie dobíjecí stanice Wallbox Commander 2 se automaticky sníží, pokud nabíjecí proud překročí maximální smluvní výkon vaší firmy.

Portál myWallbox

Platforma Cloud (myWallbox) umožňuje konfiguraci, sledování a vzdálenou správu nabíječky prostřednictvím mobilních aplikací nebo webového portálu. Je vhodný pro soukromé a podnikatelské použití. Přístupem z libovolného zařízení získáte informace o spotřebě, době nabíjení, nákladech na energii nebo aktivních a odeslaných relacích nabíječky. Snadno si stáhnete všechny informace o spotřebě energie, nákladech, nahraných relacích, historických datech a mnohem více, kdykoli budete potřebovat. Nabíjecí proud nastavíte podle potřeby nebo uzamknete a odemknete nabíječku, aby nedošlo k nesprávnému používání. Vše jediným klepnutím. 

Aplikace Wallbox

Spravujte všechna nastavení zařízení z mobilního telefonu nebo tabletu pomocí aplikace WallBox. Funguje jako spojení mezi nabíječkou a portálem myWallbox přes Bluetooth. Díky tomu budete mít přístup ke své spotřebě, možnost si naplánovat nabíjecí cyklus na dobu, kdy je cena energie nižší. Také pomocí aplikace podle potřeby uzamknete a odemknete nabíječku, tak aby nedošlo k nesprávnému používání. Vše jediným klepnutím.

Navrženo tak, aby vydrželo

Všechny produkty Wallbox jsou navrženy tak, aby byly robustní, bezpečné a spolehlivé. 

Kvalitní produkt z Evropy

Za dobíjecí stanicí Commander2 stojí Špnělská společnost Wallbox. Všechny nabíjecí stanice Wallbox jsou navrženy tak, aby maximalizovaly rychlost dobíjení a zároveň zachovaly připojení k síti a optimalizovaly využití energie. Díky tomuto jsou schopni integrace a spolupráce s vlastními obnovitelnými zdroji a skladováním energie. Zároveň se lze plně spolehnout na jejich bezpečnost a spolehlivost.

Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Výrobce: Wallbox
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Pevný kabel s koncovkou Typ 2
Vstupní napětí: 400V
Uživatelské rozhraní: Barevný displej
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Přes aplikaci
Konektivita: Wi-fi
Čtečka RFID karet: Ano
Způsob instalace: Montáž na zeď
Komunikační protokol: OCPP
Stupeň ochrany: IP54
Barva: Bílá
Rozměry: 221 x 152 x 115 mm
Váha: 2 kg
Soubory ke stažení
TypNázev
NávodyTechnický list Commander 2

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.