602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Odborná prohlídka místa

Nechte si přímo u sebe v domě ověřit technické parametry a instalační situaci rozvodů, abyste měli jistotu technické způsobilosti místa pro nabíjecí stanici.

  • Technik osobně navštíví místo instalace
  • navrhne optimální řešení
  • získáte odborně zpracovaný detailní rozpočet na instalaci
  • uspoříme vám čas a peníze hledáním vhodného řešení,
  • fixní cena za službu.

1 Kč

1 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Zboží je skladem

Odborník přímo na místě

Nechcete sami zkoumat údaje na elektrických jističích, parametry vedení a měřit, kolik kabelu bude třeba natáhnout? Vyšleme k vám svého autorizovaného technika, aby všechny podmínky pro správnou instalaci nabíjecí stanice prověřil. Prostřednictvím detailního kontrolního seznamu desítek sledovaných parametrů pečlivě projde a zkontroluje vybrané instalační místo, zjistí síly přívodních kabelů i obecně podmínky ve vaší nemovitosti. Celkový čas návštěvy zpravidla nepřesáhne 40 minut.

Klíčové informace a ověření podmínky

Díky tomu budete mít dost informací, abychom společně vybrali technicky nejvhodnější dobíječku a mohli zaručit její perfektní funkčnost a efektivitu. S ohledem na skutečné podmínky ve vašem domě navrhneme technicky a provozně nejvhodnější umístění nabíjecí stanice a doporučíme přípravy pro vedení kabelů. Také přesně spočítáme celkovou spotřebu instalačního materiálu, abyste získali finální cenu za zprovoznění kompletního zařízení.

Abychom maximálně snížili náklady, přijede k vám technik z našeho nejbližšího servisního střediska. 

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.