Wallbox Pulsar PLUS | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Wallbox Pulsar PLUS

Vysoce výkonná a kvalitně provedená třífázová dobíjecí stanice od přední světové firmy v oboru vychází vstříc náročným zákazníkům.

 • Vhodná pro domácí nabíjení
 • Výborný poměr cena/výkon
 • Kompaktní rozměry pro instalaci
 • Nabíjecí výkon až 22 kW
 • Připojení přes Bluetooth i Wi-Fi
 • Nabíjení z přetoků FVE - funkce Eco-Smart
 • Dynamické vyvažování zátěže - funkce Power Boost
 • Chytrý software myWallbox vč. webového portálu
 • Možnost využití dotace s elektroměrem Wallbox Power Boost
DotaceDotace
Využití přetoků fotovoltaické elektrárnyVyužití přetoků FVE
TrojfázeTrojfáze
BluetoothBluetooth
DotaceVýkon

Barva BÍLÁ
Barva BÍLÁ
Barva ČERNÁ

Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (7 metrů) + 3 025 Kč

 • 5 112 Kč

Wallbox Pulsar PLUS

 • 1 Kč

19 179 Kč

15 850 Kč bez DPH

Zboží je skladem

Kombinace kompaktních rozměrů s nekompromisním nabíjecím výkonem

Španělská společnost Wallbox Chargers S.L.U. je předním evropským dodavatelem AC nabíjecích stanic a je jednou z nejvíce používaných značek nabíjecích stanic pro domácí i firemní využití.

Pulsar Plus představuje nejkompaktnější 3-fázovou dobíjecí stanici z nabídky. Za malými rozměry se skrývá nabíjecí výkon až 22 kW spolu s moderním software, který umožňuje ovládání a nastavení nabíjecí stanice skrze mobilní aplikaci či webový portál myWallbox.

Wallbox nabízí unikátní funkce Eco-Smart umožňující spolupráci s fotovoltaikou či dynamické vyvažování zátěže – tzv. load balancing. K aktivaci funkcí je třeba zakoupit zařízení Wallbox Power Boost. Více informací o pokročilých technologiích dobíjecích stanich Wallbox se dozvíte v popisku níže.

Stanice je vhodná pro vnitřní i vnější instalace, na zeď i sloupek. Dodává se ve dvou barevných provedeních spolu s integrovaným kabelem, který usnadňuje a urychluje manipulaci. Nabíjecí kabel lze v případě poš
kození snadno vyměnit.

Přehledné srovnání modelů stanic WallboxPortál myWallbox

Platforma Cloud (myWallbox) umožňuje konfiguraci, sledování a vzdálenou správu nabíječky prostřednictvím mobilních aplikací nebo webového portálu. Je vhodný jak pro soukromé, tak podnikatelské použití. Přístupem z libovolného zařízení získáte informace o spotřebě, době nabíjení, nákladech na energii nebo aktivních a odeslaných relacích nabíječky. Snadno si stáhnete všechny informace o spotřebě energie, nákladech, nahraných relacích, historických datech a mnohem více, kdykoli budete potřebovat. Nabíjecí proud nastavíte podle potřeby nebo uzamknete a odemknete nabíječku, aby nedošlo k nesprávnému používání. Vše jediným klepnutím. 

? Inteligentní software myWallbox - Autonabijeni.cz

Aplikace Wallbox

Spravujte všechna nastavení zařízení z mobilního telefonu nebo tabletu pomocí aplikace WallBox. Funguje jako spojení mezi nabíječkou a portálem myWallbox přes Bluetooth. Díky tomu budete mít přístup ke své spotřebě, možnost si naplánovat nabíjecí cyklus na dobu, kdy je cena energie nižší. Také pomocí aplikace podle potřeby uzamknete a odemknete nabíječku, tak aby nedošlo k nesprávnému používání. Vše jediným klepnutím.

Discover myWallbox | Wallbox App

Eco-Smart
Využijte solárních režimů s Eco-Smart

Eco-Smart je zabudovaná funkce, která umožňuje nabíjecím stanicím spolupracovat se zdroji zelené energie - a to hlavně s fotovoltaikou. Využití přetoků energie je podmíněno instalací chytrého elektroměru.

Vyberte si ze dvou režimů. Plně využívejte energii ze solárních panelů či doplňte potřebný proud ze sítě. Ušetříte tak nejen životní prostředí, ale také celkové náklady za nabíjení Vašeho vozu.

*Vyžadována instalace chytrého elektroměru

Power Boost
S funkcí Power Boost se nemusíte bát výpadků

Funkce dynamického vyvažování zátěže ve spolupráci s chytrým elekroměrem v reálném čase sleduje spotřebu energie ve Vaší domácnosti a automaticky upravuje nabíjecí výkon dle dostupné kapacity. Nemusíte se tak bát přetížení jističů a následných výpadků proudu.

*Vyžadována instalace chytrého elektroměru

 


 

 

 

 

 

Dynamic Power Sharing
S funkcí Power Sharing nabijete rovnoměrně více vozů

Promyšlená architektura stanic Wallbox umožňuje propojení do rozsáhlých sítí. Fukce Power Sharing se postará o to, aby dostupná energie byla rovnoměrně rozložena mezi jednotlivé nabíjecí stanice. Na poslední chvíli tak nebudete muset jedno či více aut nabíjet alternativními způsoby.

*Vyžadována instalace chytrého elektroměru

S využitím přebytků z FVE: Ano
Maximální výkon 11 kW: Ne
Maximální výkon 7,4 kW: Ne
Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Přenosné nabíjecí stanice: Ne
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Dle Vaši volby v objednávce
Vstupní napětí: 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Přes aplikaci
Konektivita: Wi-fi, Bluetooth
Elektroměr: Ne
Způsob instalace: Montáž na zeď
Stupeň ochrany: IP54
Barva: Bílá
Rozměry: 166 x 163 x 82 mm
Wallboxy s dotací (pro domácnost): Ano