Výhodný balíček Teltonika | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Akce

Výhodný balíček Teltonika

Jeden produkt, komplexní řešení. Zvýhodněný balíček dobíjecí stanice Teltonika TeltoCharge kompatibilní se všemi současnými i budoucími elektromobily na trhu včetně funkce vyvažování zátěže a řídícího software Adopt Energy.

  • Nabíjecí stanice Teltonika se zásuvkou typu 2
  • Chytrý elektroměr pro řízení výkonu
  • Online řídící systém pro monitoring a správu
DotaceDotace
Využití přetoků fotovoltaické elektrárnyVyužití přetoků FVE
BluetoothBluetooth
DotaceVýkon

Barva BŘIDLICOVĚ ŠEDÁ (plast)
Barva BŘIDLICOVĚ ŠEDÁ (plast)
Barva ZIMNÍ BÍLÁ (plast)
Barva VÍNOVĚ ČERVENÁ (plast)
Barva ŽULOVĚ HNĚDÁ (plast)

Zásuvka typu 2 (Mennekes)
Zásuvka typu 2 (Mennekes)

Výhodný balíček Teltonika

19 312 Kč

15 960 Kč bez DPH

Zboží je skladem

Získejte „Ready-to-go“ řešení s výhodným balíčkem Teltonika

Na základě našich zkušeností a specifikací obvyklých potřeb zákazniků jsme připravili unikátní produkt dobíjecí stanice Teltonika včetně příslušenství a služeb, který umožní rychlé zprovoznění a spolehlivý provoz v prostředí domácností i firem.

Dobíjecí stanice Teltonika TeltoCharge 

Spolehlivý, chytrý a stylový. Přesně takový je wallbox TeltoCharge. Tato stanice vyráběná v Evropě disponuje nabíjecím výkonem 22 kW a univerzální zásuvkou typu 2, která je kompatibilní s každým elektromobilem a plug-in hybridem prodávaném na evropském trhu. S využitím integrované čtečky RFID karet či NFC čipů lze rozlišit jednotlivé uživatele nabíjecí stanice a monitorovat spotřebu a náklady každého z členů domácnosti či zaměstnanců Výhodou je možnost přizpůsobení vzhledu volbou předního čela v různých barevných provedeních.

 

Chytrý elektroměr Carlo Gavazzi

Součástí balíčku je tzv. chytrý elekroměr. Zařízení se připojuje za hlavní měřící elektroměr dodavatele elektřiny a jeho připojením jsou aktivovány funkce dynamického vyvažování zátěže (tzv. Load Balancing) a nastavení režimů nabíjení ze zelené energie (tzv. solární či fotovoltaické režimy). Nabíjecí stanice ve spolupráci s chytrým elektroměrem v reálném čase sleduje spotřebu energie ve Vašem objektu a automaticky upravuje nabíjecí výkon dle dostupné kapacity. Nemusíte se tak bát přetížení jističů a následných výpadků proudu. Plánujete-li rozšíření počtu stanic v místě instalace, vystačíte si s jedním chytrým elektroměrem

 

Online řídící systém Adopt Energy

Nezbytným prvkem provozu dobíjecí infrastruktury je vhodný software pro správu a monitoring. Námi vyvinutý on-line řídící systém Adopt Energy nabízí vše, co majitel či provozovatel stanice potřebuje. V reálném čase tak můžete sledovat údaje o nabíjecích relacích, vytvářet reporty za požadované období či spravovat oprávněné uživatele s využitím dříve zmíněných autorizačních karet. Systém je plně přístupný z počítačů či chytrých telefonů a tabletů ať už se nacházíte kdekoliv.

 

S využitím přebytků z FVE: Ano
Maximální výkon 22 kW: Ano
Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Přenosné nabíjecí stanice: Ne
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Zásuvka Typ 2 "Mennekes"
Vstupní napětí: 230 - 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Volitelně RFID nebo bez autorizace
Konektivita: Wi-fi, Bluetooth
Čtečka RFID karet: Ano
Elektroměr: Ano
Způsob instalace: Montáž na zeď nebo sloupek
Komunikační protokol: OCPP
Wallboxy s dotací (pro domácnost): Ano