Teltonika Teltocharge, kabel 5m | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Teltonika Teltocharge, kabel 5m

Vzhledově povedená a kvalitně provedená nabíjecí stanice je vybavena všemi důležitými funkcemi...

  • Možnost designového dřeveného čela
  • Intuitivní a přehledná mobilní aplikace
  • Funkce nabíjení z přebytků FVE
  • Autorizace pomocí RFID karet či přiložením telefonu s funkcí NFC
  • Integrovaný kabel o délce 5 m
  • Kompatibilní se všemi značkami elektromobilů
  • Funkce vyvažování zátěže vůči objektu při zapojení s chytrým elektroměrem
DotaceDotace
Využití přetoků fotovoltaické elektrárnyVyužití přetoků FVE
TrojfázeTrojfáze
Připojení k internetu (zahrnuje LAN i wifi)Připojení k internetu
BluetoothBluetooth

Barva BŘIDLICOVĚ ŠEDÁ (plast)
Barva BŘIDLICOVĚ ŠEDÁ (plast)
Barva ZIMNÍ BÍLÁ (plast)
Barva VÍNOVĚ ČERVENÁ (plast)
Barva ŽULOVĚ HNĚDÁ (plast)
Barva DŘEVO ACCOYA (dřevo) + 3 658 Kč

Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)

  • 5 112 Kč

Teltonika Teltocharge, kabel 5m

  • 1 Kč

20 260 Kč

16 744 Kč bez DPH

Zboží je skladem

Ke každé zakoupené stanici Teltonika TeltoCharge od nás zdarma získáte přístup do cloudového systému Adopt.Energy. V reálném čase tak můžete sledovat stav dobíjení, historii nabíjecích relací či spravovat autorizační RFID karty - a to odkudkoliv s využitím webového prohlížeče .

Model Teltocharge představuje jednu z nejuniverzálnějších chytrých stanic ve své třídě. Za stylovým a odolným tělem se skrývají všechny potřebné funkce pro domácí i firemní využití. Díky nabíjecímu výkonu až 22 kW lze elektromobil plně nabít až 10x rychleji než z obyčejné zásuvky a celý proces můžete pohodlně sledovat z mobilní aplikace na svém telefonu. Pokud vlastníte fotovoltaickou elektrárnu, stanice umožňuje využít jejich přebytků, nabíjení Vás tak nestojí ani korunu. Nabízí se ve variantách s integrovaným kabelem či se zásuvkou typu 2.

Aplikace Teltonika Energy

Bezplatná mobilní aplikace umožňuje vzdálenou správu veškerých nastavení stanice. Po prvotním připojení skrze Bluetooth získáte přístup ke kompletním přehledům, informacím o spotřebě energie či nákladech za nabíjení. Mimo jiné lze v aplikaci nastavit plány nabíjení, sledovat jeho aktuální stav a výkonové parametry nebo ho kdykoli pozastavit pouhým jedním dotykem. V rámci aplikace je taktéž možné softwarově zařízení zamknout a znemožnit přístup komukoliv dalšímu.

   

Šetřete náklady s fotovoltaikou

Elektromobily jsou ekologickým řešením hlavně díky využití energií z obnovitelných zdrojů. Fotovoltaické funkce nabíjecí stanice umožňují využít přebytečné sluneční energie a uložit jí přímo do baterie vozu. Šetříte tak nejenom životní prostředí, ale i náklady na provoz Vašeho vozu.Navržena pro všechny vozy, uživatele i prostory

Vzhledem ke kompatibilitě se všemi elektromobily a hybridními vozy lze dobíjecí stanici využít nejen pro domácí nabíjení, ale taktéž pro firemní instalace. Využitím RFID karet či zařízení s funkcí NFC (např. chytré mobilní telefony, hodinky či NFC čipy) lze autorizovat nabíjení, rozlišit jednotlivé uživatele a pomocí statistik získat přehled o tom, kdo z členů domácnosti či zaměstnanců nabíjení využíval, po jak dlouhou dobu a za jakých nákladů. Výrobce dbá na kvalitu konstrukce, která zajišťuje nejenom odolnost v náročných podmínkách, ale i ochranu proti vodě, prachu či nárazu. Stanici tedy bezpečně nainstalujete jak do garáže rodinného domu, tak na firemní parkoviště. Zvolit si můžete mezi variantami se zásuvkou či integrovaným kabelem.

Stanice disponuje funkcí dynamického vyvažování zátěže. Pro využití funkce je nutno stanici zkombinovat s chytrým elektroměrem, který přesně vyhodnotí, kolik energie je k dispozici, a průběžně vede optimální množství energie do stanice, aniž by byla překročena maximální kapacita elektrické přípojky. Výkon stanice lze zároveň upravit dle parametrů elektroinstalace v místě instalace.

Stanice je kompatibilní s každým bateriovým elektromobilem a plug-in hybridem prodávaným na evropském trhu (např. Škoda, BMW, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, KIA, Tesla a další)

 

S využitím přebytků z FVE: Ano
Maximální výkon 11 kW: Ne
Maximální výkon 7,4 kW: Ne
Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Přenosné nabíjecí stanice: Ne
Typ konektoru: Pevný kabel s koncovkou Typ 2
Vstupní napětí: 230 - 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Volitelně RFID nebo bez autorizace
Konektivita: Wi-fi, Bluetooth
Čtečka RFID karet: Ano
Elektroměr: Ne
Způsob instalace: Montáž na zeď nebo sloupek
Komunikační protokol: OCPP
Barva: Šedá
Délka kabelu: 5.0 m
Wallboxy s dotací (pro domácnost): Ano