Kempower Station Charger 50-400 kW | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Kempower Station Charger 50-400 kW

Modulární DC stanice vhodná pro rychlé nabíjení osobních i užitkových vozidel. Modulární skladba o výkonu až 400 kW umožňuje rozdělení do 4 nabíjecích výstupů (např. 2 satelity a dva nabíjecí kabely). Univerzální řešení spojující napájecí jednotku se satelitní stanicí.

  • Výkon stanice až 400 kW dle počtu modulů
  • Systém podpory kabelů pro snadnou manipulaci
  • QR kód pro vzdálené sledování stavu nabíjení
  • 7" dotykový display s intuitivním rozhraním
  • Možnost dodání včetně přídavné AC zásuvky

Kempower Station Charger 50-400 kW

1 052 700 Kč

870 000 Kč bez DPH

Dostupnost na dotaz

Modulární nabíjecí stanice vhodná i pro užitkové vozy - to je Kempower Station Charger!

Kempower Station Charger je kombinací satelitního nabíjecího výstupu společně se skříní Power Unit - v podstatě 2v1. Vzniká tak extrémně výkonná DC stanice malých rozměrů.

Potěší výkonem i všestranností 

Stanice Kempower Station Charger je vzhledem ke svým rozměrů vhodná i do míst s limitovaným prostorem s nutnosti minimální kabeláže. Konfigurace je vskutku variabilní - můžete zvolit mezi variantami 500V či 800V s nabíjecím výkonem 50 - 400 kW. To vše je možné díky modulární konstrukci skříní. Velkou výhodou je možnost řízení nabíjecího výkonu - staticky či dynamicky. Při statickém řízení je výkon každého napájecího modulu veden ke konkrétnímu kabelu či zásuvce. Dynamické řízení je naopak výhodné v rozložení výkonu dle potřeb zapojených vozidel. Všestrannost nabíjecí stanice potvrzuje i možnost doplnění dvou nabíjecích kabelů o dva satelity. 

Intuitivní systém Vás ohromí jednoduchostí

Společnost Kempower nezapomíná ani na uživatele stanic. Intuivní 7" dotyková obrazovka zobrazuje jednoduché ikony, které Vás navedou k zahájení nabíjení v minimu kroků. Po naskenovaní QR kódu je navíc možné sledovat nabíjecí relaci z mobilních zařízení.

Společnost Kempower navrhuje a vyrábí rychlonabíjecí řešení pro všechny typy elektromobilů - od osobních aut až po průmyslové nákladní vozy. Tým zaměstnanců tvoří uživatelé a nadšenci do elektrických vozidel, kteří převádí osobní zkušenost do praxe. Vývoj a výroba společnosti má kořeny ve Finsku, v blízké době však plánuje i rozšíření na další kontinenty. Zaměření na uživatele, ekologicky odpovědná výroba či neustálé zlepšování služeb - pár z mnoha důvodů, proč zvolit právě Kempower.

Jmenovitý proud: Dle Vaši volby v objednávce
Typ konektoru: výstup CCS2
Uživatelské rozhraní: Barevný displej
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: RFID
Konektivita: Wi-fi
Čtečka RFID karet: Ano
Elektroměr: Ano
Způsob instalace: Montáž na zem (přípravu)
Komunikační protokol: OCPP
Barva: Bílá
Délka kabelu: 7.0 m
Rozměry: 651 x 2395 x 841 mm
Váha: 525 kg