602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Kempower Satellite

Nabíjecí výstup spolupracující s jednotkou Power Unit. Kompaktní rozměry zajišťují snadnou instalaci jak na parkoviště, tak do firemních prostor. Pokročilý systém podpory kabelů společně s dotykovým displejem zajišťují tu nejlepší uživatelskou zkušenost.

  • Napojení na Kempower Power Unit
  • Možnost satelitů s duálním nabíjením
  • 7" dotykový display a podpora RFID karet
  • Sledování stavu nabíjení z mobilního telefonu
  • Napojení kabeláže až 80m od zdroje
  • Možnost instalace do vnitřních i venkovních prostor

240 141 Kč

198 464 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Na dotaz

Komfortní rychlonabíjecí systém kompaktních rozměrů - to je Kempower Satellite!

Kempower Satellite je systém až 8 nabíjecích výstupů (satelitů) umožňující přizpůsobení potřebám operátorů, projektantů nabíjecích míst i zákazníků.

Komfort při užívání zajistí spokojenost zákazniků

Společnost Kempower při konstrukci satelitů myslela na co nejvyšší komfort pro uživatele. Patentované řešení nabíjecích kabelů umožňuje snadnou manipulaci ve velkém rozsahu. Intuivní 7" dotyková obrazovka spolu s chytrým softwarem jsou navrženy tak, aby každý mohl pomocí několika kroků jednoduše nastavit a zahájit nabíjení - stav navíc můžete sledovat skrze mobilní telefon po naskenování QR kódu. Samozřejmostí je pak čtečka RFID karet.

Zvolte si ideální místo pro instalaci. Malé prostory nejsou problémem!

Systém Kempower Satellite je díky svým kompaktním rozměrům možno instalovat i do míst s limitovaným prostorem - ať už se jedná o umístění v parkovací hale či u zdi. Nejvzdálenější satelit může být umístěn až 80 metrů od zdroje, což otevírá bránu rozličným  možnostem instalace. Nabíjení navíc probíhá za velmi nízkých hodnot hluku.

Špičkový výkon je schovaný za odolnou konstrukcí

Ve spojení s Kempower Power Unit lze do satelitů přenést až 600 kW výkonu. Satelity jsou vybaveny jedním nebo dvěma DC nabíjecími výstupy a přichází se standardem CCS2 či CHAdeMO. Tělo je odolné proti povětrnostním vlivům a speciální povrchová úprava zajistí dostatečnou ochranu pro elektronické části. 

Společnost Kempower navrhuje a vyrábí rychlonabíjecí řešení pro všechny typy elektromobilů - od osobních aut až po průmyslové nákladní vozy. Tým zaměstnanců tvoří uživatelé a nadšenci do elektrických vozidel, kteří převádí osobní zkušenost do praxe. Vývoj a výroba společnosti má kořeny ve Finsku, v blízké době však plánuje i rozšíření na další kontinenty. Zaměření na uživatele, ekologicky odpovědná výroba či neustálé zlepšování služeb - pár z mnoha důvodů, proč zvolit právě Kempower.

Jmenovitý proud: Dle Vaši volby v objednávce
Výrobce: Kempower
Typ konektoru: výstup CCS2
Uživatelské rozhraní: Barevný displej
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: RFID
Konektivita: Wi-fi
Čtečka RFID karet: Ano
Elektroměr: Ano
Způsob instalace: Montáž na zem (přípravu)
Komunikační protokol: OCPP
Stupeň ochrany: IP54, IK10
Barva: Bílá
Délka kabelu: 5.0 m
Rozměry: 300 x 1518 x 300 mm
Váha: 66 kg

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.