Kempower Power Unit 50-600 kW | Chytre-nabijeni.cz
Obchod, konzultace 602 419 819 Servisní podpora, Po-Pá: 9-17 hod. 606 332 150

Kempower Power Unit 50-600 kW

Modulární škálovatelná napájecí jednotka vhodná pro větší nabíjecí huby, logistická či dopravní depa. Jednotka využívá až 12 vyměnitelných modulů o výkonu 50 kW schopných distribuovat výkon až do 8 nabíjecích bodů. Díky dynamickému řízení výkonu je jednotka schopna precizně distribuovat energii dle potřeb elektrických vozidel a tím šetrně nakládat s vyhrazeným příkonem.

  • Škálovatelný výkon až 600 kW
  • Pojme až 12 vyměnitelných modulů o výkonu 50 kw
  • Modulární struktura složená z 1-3 skříní po 4 modulech
  • Možnost připojení až 8 nabíjecích výstupů

Kempower Power Unit 50-600 kW

1 064 800 Kč

880 000 Kč bez DPH

Dostupnost na dotaz

Vysoce výkonný zdroj s možností úprav dle potřeb zákazníka - to je Kempower Power Unit!

Kempower Power Unit je systém napájecích skříní s modulární skladbou, která umožňuje zajistit až 600 kW výkonu pro 8 satelitů. Upravte výkon dle potřeb uživatelů

Kempower Power Unit lze přizpůsobit Vašim potřebám a to i v budoucnosti. Vše začíná u 1-3 unikátních nabíjecích skříní, které se mohou skládat z 1-4 modulů o výkonu 50 kW. Můžete tedy začít s relativně nízkým výkonem, který budete postupně škálovat dle využití či potřeb společnosti (např. při rozšíření firemní flotily), a to až na hodnotu 600 kW. Dynamické řízení výkonu zajistí adekvátní rozložení dle potřeby jednotlivých vozů až do 4 satelitů s dvěma nabíjecímí kabely či 8 satelitů s jedním nabíjecím kabelem.

Robustní konstrukce vydrží i v nejnáročnějších podmínkách

Speciální rám s povrchovou úpravou odolává povětrnostním vlivům a zajišťuje, že Kempower Power Unit lze instalovat jak do vnitřních, tak venkovních prostor. Jednotky byly testovány na drsné počasí, bez problému vydrží déšť, sníh, prach i špínu. Skříně jsou uzamykatelné, což jistě jako provozovatelé oceníte.

Společnost Kempower navrhuje a vyrábí rychlonabíjecí řešení pro všechny typy elektromobilů - od osobních aut až po průmyslové nákladní vozy. Tým zaměstnanců tvoří uživatelé a nadšenci do elektrických vozidel, kteří převádí osobní zkušenost do praxe. Vývoj a výroba společnosti má kořeny ve Finsku, v blízké době však plánuje i rozšíření na další kontinenty. Zaměření na uživatele, ekologicky odpovědná výroba či neustálé zlepšování služeb - pár z mnoha důvodů, proč zvolit právě Kempower.

Jmenovitý proud: Dle Vaši volby v objednávce
Uživatelské rozhraní: Bez displeje
Počet fází: 3
Konektivita: Wi-fi
Čtečka RFID karet: Ne
Způsob instalace: Montáž na zem (přípravu)
Komunikační protokol: OCPP
Stupeň ochrany: IP54, IK10
Rozměry: 650 x 2195 x 841 mm