602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Wallbox Pulsar Plus - náš tip

Vysoce výkonná a kvalitně provedená třífázová dobíjecí stanice od přední světové firmy v oboru vychází vstříc náročným zákazníkům.

  • Třífázové připojení k elektrické síti,
  • nabíjecí výkon až 22 kW,
  • chytrý software a připojení přes Bluetooth i Wi-Fi,
  • dynamický load balancing,
  • včetně funkce Power Boost pro možnost využití dotace,
  • chytrý elektroměr součástí balíčku.
TrojfázeTrojfáze
Připojení k internetu (zahrnuje LAN i wifi)Připojení k internetu
Mobilní připojeníMobilní připojení
BluetoothBluetooth
DotaceDotace

27 995 Kč

23 136 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Zboží je skladem

Rychlé nabíjení díky třífázovému nabíjecímu výkonu

Dobíjecí stanicí Wallbox Pulsar Plus je možné dosáhnout nabíjecího výkonu až 22 kW. To znamená, že například za hodinu nabíjení vašemu vozu přidá na dojezdu více než 100 kilometrů. O reálním výkonu pak samozřejmě rozhoduje také výkon palubní nabíječky, kterou je osazen váš automobil.

Spolupráce s fotovoltaickou elektrárnou

Využít přebytků vaši FVE je možné díky vestavěné inteligentní funkci Eco-Smart, která umožňuje nabíjení pomocí zelené energie vyrobené z domácích solárních panelů (PV) nebo větrných turbín – bez dalších nákladů. Více o této funkci se dozvíte z tohoto letáku.

Možnost dynamického vyrovnávání zátěže

Pulsar Plus má možnost dynamického vyrovnávání zátěže – load balancingu. K využití této funkce je nutné mít instalovené zařízení Wallbox Power Boost, které je součásti tohoto balíčku. Tento inteligentní měřič energie přesně vyhodnotí, kolik energie je k dispozici, a upravuje aktuální výkon stanice tak, aby nebyla překročena maximální kapacita elektrické přípojky. Pokud si navíc pořídíte těchto dobíjecích stanic více, je možné mezi nimi sdílet jednu přípojku s fixním maximem zátěže a energii rovnoměrně přerozdělovat mezi jednotlivé nabíječky.

Připojení přes Wi-Fi nebo Bluetooth

Pro přehledné statistiky nabíjení a možnost nastavení stanice je možné využít mobilní aplikaci myWallbox, která je pro uživatele zdarma. Ke stanici se z mobilního telefonu připojíte pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi. Stejně tak je možné prostřednictvím aplikace nastavovat plány nabíjení, spouštět nebo pozastavovat nabíjení elektromobilu a zobrazit si užitečné statistiky aktuálního měsíce z hlediska spotřeby energie a rychlosti nabíjení.

Za měsíční poplatek je navíc možné využit také cloudové řešení, které využijete například pokud budete chtít vyúčtovávat náklady na firmu nebo sledovat data z více stanic na jednom místě.

Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Výrobce: Wallbox
Typ konektoru: Typ 2 "Mennekes"
Vstupní napětí: 230 - 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Přes aplikaci
Konektivita: Wi-fi, Bluetooth
Čtečka RFID karet: Ne
Elektroměr: Ano
Způsob instalace: Montáž na zeď nebo sloupek
Stupeň ochrany: IP54 / IK08
Barva: Bílá
Délka kabelu: 5.0 m
Rozměry: 166 x 163 x 82 mm

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.