602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Přenosná dobíjecí stanice EVELINE MAX 22 kW (3f)

Cenově dostupná přenosná nabíjecí stanice určená pro nabíjení elektromobilů z průmyslových třífázových zásuvek během cest.

  • Zástrčka typu 2 - (mennekes),
  • délka kabelu 5m
  • typ zásuvky CEE-32A (síťová),
  • maximální napětí: 400V (3 fáze),
  • maximální proud: 32A,
  • krytí IP44 a IP65,
  • maximální nabíjecí výkon: 22 kW.
TrojfázeTrojfáze
BluetoothBluetooth
DotaceVýkon

14 819 Kč

12 247 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Zboží je skladem

EVELINE Max - chytrá přenosná nabíječka s koncovkou TYP2

Nabíječka monitoruje nabíjecí proud, napětí, výkon, čas a teplotu. Nabíjecí proud lze navíc nastavit podle potřeby a typu auta. Délka kabelu je 5 metrů. Ke každému nákupu nabíječky obdrží zákazníci tašku.

Uživatelský přívětívá a bezpečná

Řešení této „kabelové nabíječky“ spojuje uživatelskou přívětivost se špičkovým zabezpečením. Přestože se jedná o nejmenší provedení na trhu, je schopno nabíjet elektromobil s výkonem 22 kW, spínací prvky jsou dimenzovány na více než 150% jmenovitého trvalého zatížení. Řídicí elektronika kabelu navíc provádí diagnostiku při každém připojení a pokud je něco špatně, signalizuje problém příslušným chybovým kódem.

Chytrá a mobilní s možnosti nastavení výkonu

Eveline chytrá mobilní nabíječka je vhodná pro automobily, které mají přístup k CEE-16A/32A průmyslových zásuvek. Vysoký výkon umožňuje výrazně urychlit nabíjení. Řidič může určit proud, kterým bude auto nabíjeno. Pomocí tlačítka na boku nabíječky je možné změnit nastavení mezi 6A - 32A.

Zabezpeční a certifikáty

Všechny nabíjecí kabely jsou testovány, aby byla zajištěna jejich bezpečnost. Ochranný kryt má certifikaci IP44. Konektor v odpojeném stavu je chráněn na úrovni IP65. Nabíječka Eveline splňuje mezinárodní standardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2 16A . Je certifikován CE a TUV pro použití v Evropské unii.

Výrobce: EVEXPERT
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Zásuvka Typ 2 "Mennekes"
Vstupní napětí: 400V
Barva: Černá

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.