602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Heidelberg Wallbox Energy Control EU

Univerzální dobíjecí stanice použitelná v jednofázových i třífázových rozvodech s plynule nastavitelným výkonem a skvělým vzhledem. Napojením na "chytrou domácnost" (např. Loxone, Smartfox) plní podmínku řízení zátěže pro čerpání dotace z NZÚ.

  • Jednofázové nebo třífázové připojení k elektrické síti,
  • flexibilní nabíjecí výkon 1,3–11 kW,
  • dynamické řízení zátěže mezi až 16 vzájemně propojenými stanicemi,
  • mnoho designových variant předního panelu,
  • napevno připojený nabíjecí kabel s konektorem Typu 2,
  • robustní nerezová konstrukce,
  • vývoj i výroba v Německu.
JednofázeJednofáze
TrojfázeTrojfáze
BluetoothBluetooth
DotaceVýkon
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (5 metrů)
Pevný typ kabelu T2 (7,5 metrů) + 940 Kč

Výbava

  • 500 Kč

Služby

  • 1 900 Kč

27 600 Kč

22 810 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Zboží je skladem

Neskutečně univerzální dobíjecí stanice, která poroste s vámi

Jako jedna z mála dobíječek je Heidelberg Wallbox připravena fungovat v jednofázové i třífázové konfiguraci podle počtu fází, které k ní přivedete při instalaci. Můžete tedy začít s jednou fází a časem, když budete potřebovat nabíjet hladovější elektromobil, ji přesunout na vhodnější místo disponující třemi fázemi. Zároveň je možné interním regulátorem nastavit proudový limit v rozsahu od 6 A do 16 A, a tím přesně limitovat maximální spotřebu během nabíjení až do 11 kW při použití tří fází. To činí z Heidelberg Wallbox jednu z nejuniverzálnějších stanic na trhu.

Patnáct různých vzhledů díky designovým panelům

Decentní, futuristický nebo dynamický? Právě takový může být design vaší dobíjecí stanice díky volitelnému přednímu panelu s grafikou, pokud se rozhodnete právě pro Heidelberg Wallbox Control EU. Čelo stanice je navíc průsvitné, díky čemuž stavové kontrolky probarvují centrální logo Heidelberg. Do balíčku elegantního vzhledu lze ještě připočítat i stylové a funkční ambientní osvětlení po bocích stanice, takže i večer ve slabě iluminované garáži nebudete mít problém zjistit, odkud natáhnout ke svému vozu dobíjecí kabel.

Robustní a voděodolné provedení

Masivní nerezové šasi je navrženo tak chytře, že zároveň slouží jako elegantní odkládací buben pro napevno připojený pětimetrový kabel s konektorem typu 2. K dobíjecí stanici si také můžete pořídit nerezový sloupek, díky němuž lze nabíjet vůz přímo u otevřeného stání. Celkově je pečlivost vnějšího provedení stejně jako čistota návrhu i realizace elektroniky naprosto příkladná a Heidelberg Wallbox Energy Control EU může právem nést označení Made in Germany.