602 419 819, Po-Pá: 9-17 hod.

Sloupová nabíječka EVEREST 2S - 2x22 kW

Sloupová nabíjecí stanice s výkonem až 22 kW a s dvěma porty pro nabíjení dvou vozidel současně. Ideální řešení pro venkovní parkoviště. Díky konstrukci z nerezové oceli je velmi odolná proti mechanickému poškození a znečištění. Snadné dálkové ovládání, monitoring a správa prostřednictvím webové aplikace.

  • Nabíjecí výkon 3,7 až 22 kW
  • Inteligentní WebServer - aplikace pro vzdálenou správu a přehledy
  • Integrovaná čtečka RFID karet
  • Dynamické řízení zátěže prostřednictvím bezdrátového měřícího modulu
  • Plná integrace s LOXONE
  • Extrémně pevná ocelová konstrukce
  • Měření spotřeby elektřiny (nefakturační)
DotaceVýkon
Zásuvka typu 2 (Mennekes)
Zásuvka typu 2 (Mennekes)
2x Pevný typ kabelu T2 (5 metrů) - přímý + 7 212 Kč
2x Pevný typ kabelu T2 (5 metrů) - spirálový + 9 730 Kč
2x Pevný typ kabelu T2 (8 metrů) - spirálový + 12 478 Kč

Výbava

  • 7 340 Kč
  • 8 155 Kč

Služby

  • 1 900 Kč

76 039 Kč

62 842 Kč bez DPH

DOSTUPNOST: Na dotaz

Rychlé nabíjení díky výkonu až 2x22kW

V závislosti na kapacitě hlavního jištění a zárověň v závislosti na výkonu palubní nabíječky vozidla, můžete nabíjet výkonem až 22 kW z každého portu. Výkon je škálovatelný, takže pokud kapacita vašeho jištění není dostatečná, je možné omezit maximální nabíjecí výkon na hodnotu, kterou vaše jističe dovolí.

Power steering

K samotné nabíječce je možné nainstalovat "Power Steering modul", který dokáže sladit potřeby objektu a elektrického auta, tak aby nedocházelo k vybavování jističe. Modul hlídá celkovou spotřebu elektřiny v daném objektu a pokud hrozí překročení maximální kapacity hlavního jištění, modul to pozná a dočasně sníží výkon nabíjecí stanice tak, aby  celková kapacita nebyla překonána a nedošlo k vybavení jističe. K omezení nabíjecího proudu dochází okamžitě. Při dokončení práce jiného spotřebiče se opětné navýšení výkonu nabíjecí stanice vrací do 5 vteřin.

Aplikace pro vzdálenou správu a přehledy

Chytré nabíjecí stanice EVECUBE S a C jsou vybaveny Webserverem, webovou aplikací, která umožňuje vzdáleně autorizovat nabíjení, nastavovat parametry nabíjecí stanice. Můžete si nastavovat čas, výkon, denní dobu nabíjení dle zákaznických tarifů. Pomocí Webserveru je možné spravovat uživatelské účty a mít o nabíjení přehledy, které je možné si stáhnout ve formátu CSV. Ovládání je jednoduché a intuitivní.

Bezpečnost a ochranné prvky

Chytrá nabíjecí stanice je vybavena ochrannými prvky, přičemž nejdůležitějšími z nich jsou zabudovaný proudový chránič Typu B a zařízení pro reziduální proud RCD (FI) A-EV s detekcí stejnosměrného proudu 6mA.

V případě umístění na veřejném místě je nabíjecí  stanice vybavena zámkem zásuvky, který zabrání odcizení kabelu. Díky extrémně pevné ocelové konstrukci je nabíjecí stanice navíc chráněna proti mechanickému poškození a znečištění.

Vývoj a výroba v České republice

Nabíjecí stanice EVECUBE jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny v České republice. Počínaje vnější nerezovou schránkou, přes vnitřní elektroniku, software až po montáž, na všech jednotlivých krocích se podílejí české firmy, které postavily své podnikání na kvalitních produktech. 

 

Jmenovitý proud: 32 A
Nabíjecí výkon: 22 kW
Výrobce: EVEXPERT
Nabíjecí výkon vyhledávání: 22.0 kW
Typ konektoru: Dle Vaši volby v objednávce
Vstupní napětí: 230 - 400V
Uživatelské rozhraní: Stavové LED diody
Počet fází: 3
Zabezpečení přístupu: Volitelně RFID nebo bez autorizace
Konektivita: UTP Lan kabel
Čtečka RFID karet: Ano
Způsob instalace: Montáž na zem (přípravu)
Barva: Nerez
Rozměry: 1300 x 200 x 160 mm
Váha: 16 kg

Kontaktujte nás

Pro další informace o projektech profesionálních nabíjecích stanic.